Studia MBA - co to i czy warto?

27 maja 2020 BH Ilość Komentarzy: 0 Nauka

Master of Business Administrator brzmi dumnie, prawda? Taki właśnie tytuł uzyskać można studiując w Warszawskiej Wyższej Szkole Biznesu. Pytanie tylko, co niesie ze sobą ten tytuł i jaka jest jakość kształcenia na tym kierunku? Sprawdzamy, czy warto się udać na tę uczelnię, by studiować niuanse związane z finansami i biznesem. 

Czym jest Master of Business Administrator?

Master of Business Administrator to kierunek mający charakter podyplomowy. Oznacza to, że zdobycie tego tytułu wymaga dwóch lat studiowania. WWSB oferuje zjazdy nie częściej niż dwa razy w miesiącu przez cały okres roku akademickiego. Program stawia na rozwijanie umiejętności menadżerskich i tzw. kompetencji "miękkich" jak praca zespołowa, komunikatywność czy kreatywność. W programie studiów pojawiają się również zajęcia z ekonomii i prawa.

Zalety studiowania na WWSC

WWSC przygotowując swój program, postawiła na praktyczne umiejętności i to właśnie jest siłą tego kierunku. Studenci pracują na tzw. case study, mają też zapewniony coaching indywidualny, jak i grupowy, dzięki czemu rozwijają swoje kompetencje społeczne. Zajęcia mają charakter interaktywny, a wykładowcy stosują symulacyjne gry menadżerskie, które pozwalają lepiej przygotować się do wykonywania zawodu. Językiem wykładowym jest język polski i angielski, dzięki czemu absolwenci są gotowi by pracować na rynku krajowym oraz zagranicznym. Uczelnię wyróżnia również kadra, składająca się z ekspertów z różnych dziedzin biznesu, dzięki czemu studenci otrzymują szeroką perspektywę patrzenia na sprawy biznesowe. 

Studia MBA? Jak najbardziej!

Studia MBA w Wyższej Warszawskiej Szkole Biznesu to jak najbardziej dobry wybór, zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają karierę, jak i tych, które latami pracują w biznesie, ale nie mają w tym kierunku wykształcenia. Każdy słuchacz nie tylko zdobywa wiedzę teoretyczną, ale również praktyczne umiejętności, a także pracuje w obszarze rozwoju osobistego, dzięki czemu lepiej potrafi wykorzystać swój potencjał. 
 

Komentarze:

Zostaw Komentarz